جعبه آغازگر

اگر این اولین پاپ-آپ شماست، از اینجا شروع کنید.  

لیست کارهای فستیوال پاپ- آپ

تمام چیزی که احتیاج دارید چند فعالیت از این سایت و تعدای آدم است (ممکن است پاپ – آپ با 3 الی 30 نفر تشکیل شود، بعضیا با 300 نفر یا بالای 300 نفر).  برای کمک به برنامه تان ،این چند مرحله را برای فستیوال انفرادی خود در نظر داشته باشید(میتواند آنلاین هم باشد، نکته ها را اینجا ببینید):

  1. مکانی پیدا کنید وبقیه دواطلبان را برای کمک به خودتان دعوت کنید.
  2. تصمیم بگیرید چه کسی به شرکت کنند ها دسترسی داشته باشد یا دعوتشان کند(ببینید چه کسی باید و چگونه دعوت بشود زیر نظر تدارکات) : مطمئن شوید که افراد فرم  نظرسنجی پیش نیاز پاپ – آپ را دریافت کرده باشند: 

6sec.org/popup/pre

3.در مورد فعالیت هایی که در داخل فستیوال خود استفاده می کنید تصمیم بگیرید-هر کدام یک “غرفه ” محسوب میشوند ( یا ،مثل موزه بچه ها، مثل یک نمایش در موردشان فکر کنید).

4.غرفه ی فعالیت ها را آماده کنید (از دستورالعمل های دیجیتالی یا پرینت شده استفاده کنید، پرینت های اضافی کارت ها و بروشورهای در بردارننده) و مواد اضافی مورد نیاز مثل مداد ها و کاغذهای مشخص شده  برای هر غرفه را جمع آوری کنید.

5.در خصوص تدارکات اضافی مثل موسیقی،غذا،تزئینات (اگر هست) تصمیماتی بگیرید و برای هر کدام برنامه ریزی کنید.

6.به داوطلبان برای چک کردن دستوالعمل های هر غرفه کمک کنید ممکن است با بعضی هم تمرین کنید به هر حال می توانید به افراد در خلال فستیوال کمک کنید.

7.غرفه ها را به جذاب ترین شکل ممکن راه اندازی کنید.

8.با مردمی که تازه ملحق می شوند  احوال پرسی کنید (برچسب اسامیشان یادتان نرود). بعد با شرکت کنند گان در خلال فستیوال بگردید، بازی کنید و یاد بگیرید.

9. بعد از مراسم تمیزکاری کنید.

10. یک تقدیرنامه برای شرکت کنندگان به وسیله فرم پسا- نظرسنجی به وسیله سایت بفرستید:

             6sec.org/popup/post

      *به علاوه عکس ها و نکات را هم در شبکه های اجتماعی با هشتگ زیر به جهت ملحق شدن به گردهمای جهانی به اشتراک بگذارید.

 

قبلا میدانستم بایدچیکار کنم؟

روی دکمه زیر کلیک کنید تا همه قسمتهای جشنواره پاپ- آپ را برای ساخت فستیوال خود بررسی کنید.