Lietuvių

Use the drop-down filters below to sort the activities based on language, participant age, group size, EQ area, and SDG.

 

Clear all
Alebritai (Alebrijes) ir aš

Alebritai (Alebrijes) ir aš

Šio užsiėmimo metu susipažinsite su savitais Meksiko folkloro tradicijų meno kūriniais, kurie, kaip tikima pagal tradicijas, siejami su specifinėmis galiomis ir pagalba žmogui.

Pagalvokite kokias vidines galias turite? Ką turite bendro su galingais kūriniais? Išbandykite šį piešimo užsiėmimą ir atraskite, kuo Jūsų galios gali būti naudingos kitiems.

Read more
Green 13 Tvari bendruomenė

Green 13 Tvari bendruomenė

Pagalvokite apie skirtingas bendruomenes ir jas sudarančius komponentus. Tada kūrybiškai
pasidalinkite mintimis, idėjomis apie idealios bendruomenės kūrimą.

Read more
Nuspalvink savo širdį

Nuspalvink savo širdį

Šioje veikloje įvardinsite/identifikuosite emocijas, kurias jaučiate, o širdžiai nuspalvinti skirtos spalvos padės parodyti, ką jaučiate viduje.

Read more
Priklausymo grupėms apskritimai

Priklausymo grupėms apskritimai

Priklausymo kitiems, grupėms jausmas nebūtinai turi būti abstraktus – mes galime suskaičiuoti grupes, kurioms priklausome ir galime įvardinti žmones, su kuriais būdami jaučiamės mylimi, svarbūs.

Read more
Užuojautos apskritimai

Užuojautos apskritimai

Užuojauta/atjauta padeda geriau suprasti ne tik savo, tačiau ir kitų žmonių situaciją bei mūsų norą jiems padėti. Pasaulyje visi žmonės yra susiję, todėl jiems reikalinga vieni kitų teikiama pagalba ir parama. Būtent atjauta, gebėjimas užjausti padeda mums suprasti šią tarpusavio priklausomybę. Dėl to galime imtis veiksmų, padedančių pagerinti savo, bendruomenės, kuriai priklausome, ir kitų žmonių gyvenimus.

Read more